Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Personlig kontakt

Hos oss är du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.

Töm kundvagnen

Var god vänta...

IBM / Catalog

Förstasidan / IBM
Visar 1-60 av 590 objekt
Visar 1-60 av 590 objekt
...
IBM POWER CABLE - C13 / NEMA 5-15P 14FT
Varenr.: 39Y7931
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: NEMA 5-15P
177:-
141,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
177:-
141,60  ex moms
På lager 1
177:-
141,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM Power Cord 2,8m (Australia)
Varenr.: 39Y7924
Typ: Nät  -  Connector 2: C13 coupler
187:-
149,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-05
191:-
152,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM x3650 M4 ODD Cable
Varenr.: 69Y1194
Typ: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA  -  Connector 2: SATA
205:-
164:-  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-31
300:-
240:-  ex moms
På lager 10+
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEI 23-16 (Italy) Line Cord
Varenr.: 00MJ238
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler
327:-
261,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-17
IBM Strömkabel (230 VAC) - IEC 320 EN 60320 C13 - 4.3 m
Varenr.: 81Y2382
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler
328:-
262,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-28
IBM 12FT POWER CABLE C13-C14
Varenr.: 39Y7932
Typ: Nät
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM 4.3M 10A/230V C13-CEE7-VII EU Line Cord
Varenr.: 81Y2376
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM FS MGMT SERIAL ACC CAB
Varenr.: 90Y9338
Typ: Speciell
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-01
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM Optical Wheel Mouse - USB
Varenr.: 40K9200
Typ: Mus  -  Teckenlayout: -  -  Trådlös: Nej  -  Antal/Paket: 1
336:-
268,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-01
IBM 10m OM3 Fiber Cable (LC)
Varenr.: 00MJ174
Typ: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
345:-
276:-  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-08
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEE7-VII (Europe) Line Cord
Varenr.: 00MJ234
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler
345:-
276:-  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-04
345:-
276:-  ex moms
På lager 4
350:-
280:-  ex moms
På lager 10+
IBM PrefProKbrdUSB Sw/Fi
Varenr.: 94Y6171
Typ: Tangentbord  -  Teckenlayout: Swedish  -  Trådlös: Nej  -  Antal/Paket: 1
379:-
303,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-25
420:-
336:-  ex moms
På lager 1
423:-
338,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
439:-
351,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM Cable mgmt Arm
Varenr.: 69Y2347
454:-
363,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-01
IBM 10Gb Interposer Card for
Varenr.: 94Y8550
Typ: Speciell
456:-
364,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-25
IBM FS CONSOLE BREAKOUT CABLE
Varenr.: 81Y5286
Typ: Speciell
468:-
374,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM Redundant System FAN
Varenr.: 00D2593
Typ: Chassikylning
474:-
379,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-04
611:-
488,80  ex moms
På lager 10+
613:-
490,40  ex moms
På lager 10+
IBM 13 m LC-LC Fibre Cable
Varenr.: 00NA085
Typ: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
618:-
494,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-17
IBM Preferred Pro Keyboard USB Danish 159 RoHS v2
Varenr.: 00AM610
Typ: Tangentbord  -  Teckenlayout: Danish  -  Trådlös: Nej  -  Antal/Paket: 1
622:-
497,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM 8Gb SFP+ SW Optical Transceiver
Varenr.: 44X1964
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
630:-
504:-  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-24
632:-
505,60  ex moms
På lager 7
636:-
508,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-30
IBM Preferred Pro Keyboard USB Swedish
Varenr.: 00AM632
Typ: Tangentbord  -  Teckenlayout: Multi-country  -  Trådlös: Nej  -  Antal/Paket: 1
636:-
508,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-28
IBM 1m LC-LC Fiber Cable (net)
Varenr.: 88Y6851
Produkt: Tillbehör  -  Portar: 0  -  Hastighet: 0Mbps
659:-
527,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-05
712:-
569,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM 1m Passive DAC SFP Cab
Varenr.: 90Y9427
Produkt: Diverse
723:-
578,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-31
IBM HH Multi burner optical driv
Varenr.: 81Y6404
Extern: Nej  -  LightScribe: Nej  -  Typ: DVD Brännare  -  Gränssnitt: SATA
723:-
578,40  ex moms
På lager 1
IBM FS X240 USB ENABLEMENT KIT
Varenr.: 49Y8119
Typ: Speciell
763:-
610,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-31
IBM Redundant Cooling Upgrade
Varenr.: 81Y7007
Produkt: Diverse
797:-
637,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
811:-
648,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM Mini-SAS to Mini-SAS Cable -tape
Varenr.: 00NA007
Typ: SAS  -  Connector 2: SFF-8088
816:-
652,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-17
821:-
656,80  ex moms
På lager 2
943:-
754,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-29
IBM Lenovo Battery 6 Cell 35+
Varenr.: 0A36292
Typ: Batteri
946:-
756,80  ex moms
På lager 10+
IBM 8 Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Varenr.: 00MJ103
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
959:-
767,20  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-01
IBM SS DS3000 CACHE BATTERY
Varenr.: 39R6520
Typ: Batteri
969:-
775,20  ex moms
På lager 3
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00D6288
Typ: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
987:-
789,60  ex moms
Förväntad i lager 2017-08-25
IBM Ultraslim 9.5mm SATA DVD-ROM
Varenr.: 00AM066
Extern: Nej  -  LightScribe: Nej  -  Typ: DVD Läsare  -  Gränssnitt: SATA
993:-
794,40  ex moms
På lager 1
IBM Ultraslim 9.5mm SATA Multi Burner
Varenr.: 00AM067
Extern: Nej  -  LightScribe: Nej  -  Typ: DVD Brännare  -  Gränssnitt: SATA
993:-
794,40  ex moms
På lager 4
IBM 3m IBM Passive DAC SFP+Cable
Varenr.: 90Y9430
Produkt: Diverse
994:-
795,20  ex moms
På lager 2
IBM UltraSlim Enh SATA DVD-ROM
Varenr.: 46M0901
Extern: Nej  -  LightScribe: Nej  -  Typ: DVD Läsare  -  Gränssnitt: SATA
1.031:-
824,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-13
1.053:-
842,40  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-08
IBM 2M PASSIVE DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00AY765
Typ: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
1.076:-
860,80  ex moms
På lager 1
IBM EMULEX 8GB FC single port HBA
Varenr.: 42D0485
Portar/kontakter: Fiber  -  Externa portar: Ja  -  Gränssnitt: PCIe  -  Interna portar: Nej  -  RAID: Nej
1.096:-
876,80  ex moms
På lager 2
1.096:-
876,80  ex moms
Förväntad i lager 2017-09-08
Visar 1-60 av 590 objekt
...

Copyright © 2017 Datagrottan AB