Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Personlig kontakt

Hos oss har du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.


Kundvagnen är tom

HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Single-mode Module 1310nm 40km LC

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Single-mode Module 1310nm 40km LC
No image

HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Single-mode Module 1310nm 40km LC

Artikelnr:
02311RLX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
40.741:-
32.592,80 ex moms
Förväntad i lager 2020-01-07


Copyright © 2019 Datagrottan AB