Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Personlig kontakt

Hos oss har du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.


Kundvagnen är tom

HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km
HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km (02310LJH)

HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km

Artikelnr:
02310LJH
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
4.227:-
3.381,60 ex moms
Förväntad i lager 2020-01-02
Beskrivning

Optical Transceiver, eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, -9.5~-3dBm, -20dBm, LC (-40~85), single-mode, 10km



Copyright © 2019 Datagrottan AB