Personlig kontakt

Hos oss har du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.


Töm kundvagnen

Var god vänta...

AMP MPO Trunk cable 24xOM3

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar / Kablar / AMP MPO Trunk cable 24xOM3
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

AMP MPO Trunk cable 24xOM3
MM 50/125µm 40m

Varenr.:
4-2055709-0
  • Typ Fiber

Copyright © 2017 Datagrottan AB