Personlig kontakt

Hos oss är du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.

Töm kundvagnen

Var god vänta...

AMP Fiberpatch LC-LC OS2 SM

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar / Kablar / AMP Fiberpatch LC-LC OS2 SM
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

AMP Fiberpatch LC-LC OS2 SM
9/125µm 2,5m

Varenr.: 9-6536501-2
  • Typ Fiber

Copyright © 2017 Datagrottan AB