Personlig kontakt

Hos oss har du alltid en och samma konsult.

Bästa kvalitet

Vi kompromissar inte med våra produkter.

+30.000 produkter

Hitta massor av de bästa produkterna.


Töm kundvagnen

Var god vänta...

AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar / Kablar / AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM
50/125µm 20m

Varenr.:
2-6536969-0
  • Typ Fiber

Copyright © 2017 Datagrottan AB